Angelina Jolie

Angelina Jolie  hayranları için; hayatı, sanat ve yardımseverlik faaliyetleri ve eşsiz fotoğraf koleksiyonunu bir araya getirdik. Beğeneceğinize eminiz.

Angelina Jolie, en güzel fotoğraflarını derlediğimiz bu güzel yıldız, 4 Haziran 1975 doğumlu Amerikalı oyuncu, film yapımcısı ve popüler bir hayırseverdir. Bir kez Oscar ödülü yanında üç kez Altın Küre, iki kez de Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü kazanmış bir Hollywood starıdır. Güzelliğiyle birlikte hayırsever oluşu çoğu listelerde dünyanın en çekici insanları arasında yer almasına neden olmaktadır.

Babası ünlü aktör Jon Voight annesi ise sadece iki filmde rol almış olan aktris  Marcheline Bertrand’dır.

Özenle oluşturduğumuz foto galeride; onun vücudunu sergilediği görüntüler yanında güzel yüzüne de odaklandık.

1

Yürek Yakar

Dağlayıcı bakışlara dayanılsa bile devamındaki görüntüyle insana kafa yediren bir güzellik.

2

Diz Çöktürür

Angelina bu pozuyla herhangi bir erkeğin dizlerinin titremesine neden olup aniden yere yığılmayla sonuçlanacak travmatik ve trajik olaylar zincirini başlatabilir.      

3

Özellikle İrdelenmeli

Angelina Jolie, siyah kıyafetle vücudunu süslediği bu resimde “ben aslında çok azgınım” der gibi bakıyor. Mr and Mrs Smith filminin güzel oyuncusu bu pozuyla “ilerde benden daha fazlasını da göreceksiniz” diyor gibi adeta.

4

Ateşli Olmak

Angelina Jolie, bu pozunda ise “ateşli bir kadın” görüntüsünü yeniden tanımlıyor.  Diyor ki; benim bulunduğum ortam öylesine sıcak olur ki, herkes buram buram ter döker ve ceketini çıkarmak zorunda kalır.

5

Öldürücü Güzellik

Böylesine azgın görünmeyi nasıl başarıyorsun ey Angelina! Bu pozunda özellikle baştan çıkarıcı görünüyor. Aksiyon filmleri çekmesi onun bir bomba oluşu gerçeğini hiçbir zaman örtemiyor.

6

Cesur ve Sıcak

Angelina, oldukça cesur sayılabilecek bu pozuyla hayal dünyasında gezinmek isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor. 

7

Çok Azgın

Evet, Angelina Jolie bu pozunda oda sıcaklığını nasıl artırdığının başlangıç evresini anlatıyor hayranlarına. 

8

Genç Angelina

90’lı yıllara ait genç Angelina’nın bikinili pozu. Geleceğin en ünlü starlarından biri olacağını adeta o zamandan haykırıyor bu pozuyla.

9

Daha 14 yaşındayken modellik deneyimleri başlar; Los Angeles, New York ve Londra’da dergilerde ve müzik video kliplerinde görülür.  16 yaşında ise tiyatroya ağırlık vermeye başlar ve bu dönemlerinde esasında arasının hiç iyi olmamasına rağmen oyunculuk alanında babasından çok şeyler öğrenir.

10

Profesyonel film kariyeri 1993 yılında Cyborg 2 ile başlar. Bu filmde yarı insan-yarı robot olan, rakip imalatçının merkezini yok etmek amacıyla tasarlanmış ve sonra kendisini patlatacak olan Casella “Cash” Reese adlı karakteri canlandırır.

11

Jolie’nin ilk kariyeri 1997’de oynadığı Cornelia Wallace rolüyle Altın Küre aldığı ve Emmy Ödülü’ne aday gösterildiği biyografik film George Wallace’tan sonra başladı. Filmde 1972 yılında ABD Başkanlığı’na doğru koşarken vurulan George Wallace’ın ikinci eşini canlandırdı. 

12

1998 yılında ise Gia filminde ünlü süper model Gia Carangi’yi canlandırdı. Film seks dünyasını, uyuşturucuları, Gia’nın uyuşturucu bağımlılığı sonucu hayatının ve kariyerinin bir anda yok olmasını, çöküşünü ve AIDS yüzünden ölümünü gözler önüne sundu.

13

Oyunculuk yeteneğine çok iyi bir gözle bakılmasına karşın, Jolie’nin filmleri geniş bir kitleye ulaşamıyordu; ama Lara Croft: Tomb Raider (2001) Jolie’yi uluslararası bir süperstar yaptı. 

14

Tomb Raider video oyununun uyarlaması olan filmde Jolie, Lara Croft rolü için; Britanya aksanı, yoga, savaş sanatları terbiyesi ve araba yarışı üzerine uzun bir dönem eğitim aldı.

15

Angeline Jolie, Original Sin (2001) filminde Julia Russell’ı oynadı. Bu filmde başrolü Antonio Banderas’la paylaşmıştı

16

Film, Cornell Woolrich’in Waltz into Darkness adlı romanından uyarlandı ve Michael Cristofer tarafından yönetildi. Film tüm dünyada oldukça yüksek miktarda hasılat yaptı.

17

Ancak en büyük hasılat getiren film ise; Aksiyon – komedi türündeki Mr. & Mrs. Smith filmdir. Film, Doug Liman tarafından yönetildi. Film birbirine rakip iki organizasyona tetikçi olarak çalıştıklarını anlayan, sıkılmış evli bir çifti anlatıyordu. Jolie, Brad Pitt‘in filmdeki karakterinin eşi olan Jane Smith’i oynadı.

18

2007 yılında  ilk yönetmenlik deneyimi olan A Place in Time adlı belgeseli çekti. Film bir haftada dünya çevresinde 27 yerde yaşanan hayatı göstermektedir. Belgesel, ilk olarak Tribeca Film Festivali’nde gösterildi. 

19

Film ABD’nin en büyük eğitim sendikası olan National Education Association arcılığıyla dağıtılma ve liselerde gösterilme amacıyla hazırlanmıştı.

20

Angelina Jolie, ilk evliliğini 28 Mart 1996’da Jonny Lee Miller ile gerçekleştirdi. Düğününde siyah, deri bir pantolon ve üstüne de eşinin adını kendi kanıyla yazdığı beyaz bir tişört giydi. 

21

Evlilik seremonisine yalnızca Jolie’nin annesi ve Miller’ın en yakın arkadaşı katıldı. Evlilik üç yılın sonunda sona erdi ve çift 1999’da boşandı.

22

1999’da Pushing Tin filmini yaparken aktör Billy Bob Thornton ile tanıştı ve onunla evlendi. Medyada büyük ilgi çeken bir çift oldular. Birbirleri hakkındaki sözleri genellikle vahşi ve şehvetliydi. 

23

Seks hayatlarıyla ilgili rahatça konuşuyorlardı. Birbirlerinin kanlarını boyunlarındaki kolyelerde taşıyorlardı! Fakat Jolie’nin bu evliliği de uzun sürmedi ve Jolie 2003’te boşandılar.

24

2005’te Brad Pitt ile başlayan ilişkileri 2014’de evliliğe dönüşebildi. 15 Eylül 2016 tarihinde Jolie, Pitt’e boşanma davası açtı. Jolie’nin “ailenin sağlığı” için boşanmak istediği belirtildi. Jolie boşanma dosyasında çocuklarının fiziksel velayetini istedi, Pitt’e çocuk ziyareti hakkı verildi.[

Angelina Jolie Çırılçıplak

25

Jolie röportajlarında biseksüel olduğunu çekinmeden açıkladı. Foxfire filminden rol arkadaşı Jenny Shimizu ile cinselliği de kapsayan bir ilişkileri olduğunu söyledi.

Angelina Jolie Çıplak

26

“Eğer kocamla evlenmeseydim muhtemelen Jenny ile evlenirdim. Onu gördüğüm ilk saniyede aşık oldum. Halâ punkçı ruhu taşıdığını söyleyen Jolie, biseksüelliğiyle ilgili olarak, bir keresinde kendini “bir kadın hayranıyla yatmaktan en çok hoşlanacak ünlü” olarak tanımladı!

27

28

29

Angelina Jolie Punkçı

30

Angelina Jolie Atları Sever

31

32

33

34

35

36

37

38

Bunları Beğenebilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: