Bella Hadid Frikik Verip Sonra Ustaca Düzeltti

Bella'nın Belası Frikik

Şanghay’daki Çin’in Victoria’s Fashion Show pistinde gülücükler saçarak yürüyordu. Geri dönüş sırasında tipik manken hareketlerinden biri olarak eliyle saçlarını düzeltme yaparken, memeciğinin ucu gümüş rengi iç çamaşırın kenarından dışarı taşar. Ama hani bir atasözü vardır “kameralar affetmez” diye. Aynen öyle oldu işte. Aslında o anda olmadı; bir hafta sonra CBS televizyonunda program yayınlanıp o sahneye defalarca zum yapılınca bu büyük olay patlak verdi.

Bununla birlikte bu kızın geçmişte sabıkası var. Şöyle ki; bir önceki yıl Dior’s Masquerade Ball’a katıldığında benzer bir kıyafetle bilerek meme ucunu ortaya çıkarmıştı. İşte bu nedenle bu hınzır kızın Çin’de ortaya çıkan bu görüntüsüne bakan insanlar, bunun da bir kaza olmadığını dillendiriyorlar.

Hadid, Victoria’s defilesinde iki kıyafet sunuyordu. Birincisi, mavi kanatlar ilave edilmiş, uzun eldivenlerle birlikte takım haline getirilmiş siyah bir iç çamaşırı idi.

Hadid’in bu şovda ikinci yılıydı ve bütün şovlara kız kardeşi Gigi ile birlikte katılırdı. Ancak her nasıl olmuşsa, kardeşi Çin vizesi işlemlerini tamamlayamamış ve ülkeye giremediği için de şova katılamamıştı. Bununla birlikte Hadid’in anne ve babası , kızlarını desteklemek için gelmiş onu yalnız bırakmamışlardı. Malum, şov dünyası aynı zamanda kurtlar sofrası gibidir. Allah korusun, kızlarını yalnız gören bazı kişiler onu tuzağa düşürerek kötü emellerine alet etmeye çalışabilirler.

Hadid, geçmiş yıllarda pist yürüyüşü sırasında sahne kenarından onu izleyen erkek arkadaşının yanından geçerken çok ciddi bir yüz ifadesi takınmış, bundan dolayı epey eleştiri almıştı. Bunun üzerine “ ne yapayım, tabiatım icabı gülümsemeyi pek beceremiyorum, biraz daha gayret etmem lazım gelir” diye şaka yollu bir açıklama da yapmıştı. Sonrasında ise “bakın ben de gülümseyebiliyorum” babından bir fotoğrafını instagram sayfasına yerleştirmiş ve onu eleştirenlerden bir nebze olsun intikamını alabilmişti.

İşte Bella Hadid ve Adriana Lima dahil bir yığın tanınmış top modelin boy gösterdiği Victoria’s Secret şov 2017 Shanghai. Bunu izleyince, bir dolu zahmete girip oraya gitmeye gerek kalmayacak.

Dünyaca tanınmış film yıldızı, şarkıcı ve modellerin çeşitli etkinliklerde verdikleri pozlarda bazen farkında olmadan ortaya çıkardıkları frikik görüntülerini bir araya toplandığı sayfamıza 

%d blogcu bunu beğendi: