Birbirine Benzeyen Ünlüler

Sinema ve müzik dünyasında birbirine benzeyen ünlüler sıkça hayranlarında kafa karışıklığına neden olurlar. Bunların arasında kardeşi hatta ikizi sanılan ünlüler vardır ki, işte onları bir araya topladık. 

1

Amy Adams & Isla Fisher

Amy Adams, insanların neden onu Isla Fisher ile karıştırdıklarını anlamadığını söyledi. Vanity Fair’e verdiği röportajda Adams, Isla ile birlikte takılmak için bir araya geldiklerinde, herkesin gördüğü benzerlikleri birbirlerinde görmediklerini belirtti.

“Isla’yı iyi tanıyorum ve bir süreliğine çocuklarımız aynı dans okuluna gittiler Bir arada iken ikimiz de birbirimize bakıyoruz ve “Ula arkadaş bizim neremizi birbirine benzetiyor bu millet anlamıyorum ” diyoruz.

birbirine benzeyen ünlüler

2

Blue Ivy & Drake

 

Sosyal medyada, Drake ve Beyoncé’nin kızı Blue Ivy ile ilgili bir şaka var. Drake’in bebek resmi tam olarak Blue Ivy gibi görünüyor. Drake, son zamanlarda “acep asıl annem Beyonce mi yoksa” diye sağda solda konuşuyormuş.

birbirine benzeyen ünlüler

3

Chad Smith & Will Ferrell

 

Red Hot Chili Peppers grubunun davulcusu, Chad Smith ve aktör Will Ferrell birbirinin kopyası gibi. Chad Smith, bazı konserlerinde  ‘I Am Not Will Ferrell‘  ( Ulan ben Will Ferrell değilim ha, kafamı bozmayın) yazan tişörtler giyiyor. Bu şakacı ikili bir tv programında bir araya geldiler ve bateri çalma yarışması yaptılar. Aktörün hiç şansı yok elbet.

birbirine benzeyen ünlüler

4

Chaka Khan & Nicki Minaj

 

Nicki Minaj, efsanevi şarkıcı Chaka Khan’ın klonlanmışı olarak görülüyor. Bu güzellerin her ikisi de tıpatıp aynı gözlere ve burunlara sahiptir. Chaka Khan, kendisi ve Nicki arasında bir benzerlik olduğunu gördüğünü söyledi.

birbirine benzeyen ünlüler

5

Jessica Chastain & Bryce Dallas Howard

 

Jessica Chastain ve Bryce Dallas Howard , The Help adlı filmde birlikte oynarken, bunların kız kardeş olduklarını söylemeye başladılar. Bazı söylentilerde ise  Jessica’nın Ron Howard’ın gayrimeşru (veled-i zina)  çocuklarından biri olduğu ima edildi. Kızıl saçlı bu iki güzel kadın gerçekten birbirine benziyor ama akraba filan değiller.

birbirine benzeyen ünlüler

6

Jordin Sparks & America Ferrara

 

Şarkıcı Jordin Sparks ve aktris America Ferrara kız kardeşler veya teyze kızları gibi görünüyorlar. İki bayan aynı elmacık kemiklerine ve göz yapısına sahipler.

birbirine benzeyen ünlüler

7

Josh Duhamel & Johnny Knoxville

 

Uzun yıllar boyunca pek çok insan, aktörler Josh Duhamel ve Johnny Knoxville’in aynı kişi olduğunu düşünmüşlerdir. Hatta “bu şerefsiz iki isim kullanarak çok filmde oynuyor ve çok para kazanıyor” şeklinde konuşuyorlar. İki kişinin neden karıştırıldığını anlamak çok kolaydır. İkisi de aynı saç stiline sahip ve yüz yapıları çok benziyor.

8

K. Michelle & Keyshia Cole

 

K. Michelle müzik sahnesine ilk adım attığında, sık sık bir başka şarkıcı olan Keyshia Cole ile karıştırılırdı. Sadece müzikteki benzerlikleri ile değil, aynı zamanda görünüşleri ile de birbirleriyle mukayeselere maruz kaldılar. İlk bakışta, bu şarkıcıları birbirine karıştırmak sıradan bir durumdur. 

9

Katy Perry & Zooey Deschanel

 

Şarkıcı Katy Perry ve aktris Zooey Deschanel’in aslında ikiz olarak doğduklarını ve farklı ailelere evlatlık olarak verildikleri gibi dedikodulara sebep olmakta. Zooey Deschanel ise bir benzerlik görmediğini ama Katy Perry’yi güzel bulduğunu söyledi. (yani ben de güzelim demek istemiş)

10

LeeLee Sobieski & Helen Hunt

 

Helen Hunt kesinlikle LeeLee Sobieski’nin ablası gibi. 90’lı yıllarda, LeeLee, Helen Hunt’a çok benzediği gibi, bir sonraki büyük oyuncu o olacak diye şaka ile karışık yorumlar yapılıyordu. 

11

Leighton Meester & Minka Kelly

 

Leighton Meester ve Minka Kelly, hem The Thrlller hem de The Roommate filmlerinde birlikte rol aldı. Bu iki güzel aktris birbiriyle akraba değil ama kız kardeş gibi görünüyorlar.

12

Lesley Fera & Mariska Hargitay

 

Sevimli Küçük Yalancılarda  ‘Lesley Fera ve Hukuk ve Düzen de : Mariska Hargitay izlerseniz, onları en azından ikiz kız kardeş zannedebilirsiniz. Ayrıca, PLL veya Law & Order’ı izleyip düşünürseniz bu iki hanımın aynı hanımefendi olduğu kanaatine varabilirsiniz. Tabi ki; gözleriniz sizi aldatıyor, onlar tamamen iki farklı kadın.

13

Lucy Hale & Selena Gomez

 

Lucy Hale sık sık Selena Gomez ile karıştırıldığını söylüyor. Hale, bir keresinde havaalanında olduğu sırada genç bir hayranının babasının kendisini Selena zannedip, oğluna hava atmak arzusuyla birkaç saat beraber olmak için astromik bir para teklif ettiğini söyledi. Teklifi kabul ettiniz mi sorusuna ise cevap vermedi.

14

Mark Wahlberg & Matt Damon

 

Aktörler Mark Wahlberg ve Matt Damon’u hayranları sıklıkla birbirlerine karıştırırlar. İkisi de dışarıda oldukları zaman, hayranları onları diğeri zannedip öylece fotoğraf istiyormuş. Onlarda çoğu zaman hiç bozmayıp,  sadece gülümseyerek resimler için poz veriyorlarmış. Mark Wahlberg, şaşkın bir hayranına açıklamak yapmak yerine Matt Damon olarak imza bile atıyormuş fotolara. 

15

Meryl Streep & Glenn Close

 

Her ikisi de Oscar ödüllü olan bu oyuncular, kariyerlerinin başlangıcından beri birbirleriyle karıştırıldığını söylüyorlar. Her iki oyuncu da çok yakın arkadaşlar ve filmlerde rol kapmak için rekabet halindeler.

16

Naya Rivera & Kim Kardashian

 

Naya Rivera, esasen Kim Kardashian ‘a benzemek için ayrıca makyaj, saçını değiştirerek gayret de gösteriyor. Oldukça başarı olmuş zira ayırt etmek zor bir durumla daha karşı karşıyayız. Naya Rivera normalde 1000$ gibi bir paraya gecelik kiralanabilecekken, bu benzerliği sayesinde 10.000$’a kadar fiyatını yükseltebilmektedir. Üstelik bu haksız kazancından dolayı Kardashian’a 5 kuruş telif bile ödemiyor. 

17

Nina Dobrev & Victoria Justice

 

Aktris Nina Dobrev ve Victoria Justice fiziksel benzerliklerinin yanında ayrıca birbirinden aşırı derecede hoşlanan insanlarmış. Her iki aktris de birbirlerine karıştırılmalarından hoşnut oluyor ve bunu bir iltifat olarak kabul ediyorlarmış.

18

Scarlett Johansson & Amber Heard

 

Scarlett Johansson ve Amber Heard’un ikisi de sarışın bombalardır. İkisi de, dolgun dudaklar, muhteşem gözler ve muhteşem memelere sahipler.

19

Shay Mitchell & Nicole Scherzinger

 

“Sevimli Küçük Yalancılar” dizi oyuncusu ve model Shay Mitchell ile şarkıcı Nicole Scherzinger kesinlikle tıpatıp aynı gibiler. Her iki bayan da benzer yüz özelliklerine, kusursuz cilde ve uzun saçlara sahiptir. Mitchell ve Scherzinger’in ikisinin de dedeleri Filipinli. 

20

Zoe Saldana & Thandie Newton

 

Oyuncu Thandie Newton ve Zoe Saldana arasındaki çarpıcı derece benzerlik var. Zoe Saldana, kendi annesinin bile Thandie Newtown için “acep bu kızı da ben mi doğurdum” diye düşündüğünü söyledi.. Bir röportajda, annesinin Crash filmi için çekilmiş bir poster gördüğünde  ona neden yeni bir filme başladığını söylemediğini sormuş. Crash’de rol alan Thandie Newton’du, Zoe Saldana değil.

%d blogcu bunu beğendi: