Bitexen Nedirǀ Bitexen Referans Koduǀ Bitexen Komisyonları

Bitexen, İTÜ ARI Teknokent’te kurulu devlet destekli bir girişimdir. Alım-satım yapmasanız bile tüm tanıdıklarınız üye yaparak şuan her biri için 17,5 TL Bitexen komisyonu kazanabiliyorsunuz.
100 binin üzerinde iştirakçisi bulunan Bitexen’e, bir Bitexen referans kodu olmadan kayıt yapılamamasından dolayı katılımcılarına daha kayıt aşamasında büyük bir avantaj sağlamış oluyor. Yani; piyasaya çok hızlı giriş yapan; bitcoin gibi işlevleri olan bir yerli kripto-para borsası ve hem kendiniz kayıt olurken hem de sizin referans numaranızla başkaları kayıt yaptırırken para kazanıyorsunuz. Gerçek bilgilerinizle girip bitexen kimlik onayı almanız şart. İtinayla yapmanız gereken bitexen kayıt işlemlerini sizlere detaylı bir şekilde anlatacağız. Öncelikle referans kodu hazır olan https://www.bitexen.com/?ref=92373919 linkine tıklayarak Bitexen ana sayfasına girdiğinizde karşınıza şöyle bir sayfa çıkacak.

Sağ üstte bulunan “hesap oluştur” bölümüne girelim. Dikkat edilmesi gereken önemli husus; verilen bilgilerin doğru olmasıdır ki; kayıt tamamlamanın sonrasında kimlik belgenizin ön ve arka yüzüyle, e devletten alacağınız ikametgâh belgesini göndererek “doğrulama” yapmanız gerekecek. Önce e posta adresiniz, sonra kimlik bilgilerini giriyorsunuz, bir şifre oluşturup, rutin bir kayıt işlemini tamamlıyorsunuz. O noktada bir bitexen referans kodu olmadan kayıt yapamayacağınızı da görmüş olacaksınız. Şüphesiz ki; bitexen kimlik onayı alabilmeniz için; 18 yaşından büyük olmanız şart. Ön kayıt tamamlanınca önce e posta doğrulaması yapmanız istenecek ve bundan sonra belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile tekrar giriş yapacaksınız. Bu kez karşınıza şöyle bir ekran çıkacak;

Sağ üstte, isminizin olduğu yere tıkladığınızda açılan menüde “ayarlar”’a gireceksiniz. Burada isim ve e postanızın altında doğrulamanız gereken; Telefon, Kimlik; İkametgâh alanlarını göreceksiniz. Telefonunuza kod gönderilecek böylece telefon onayı, Kimlik bölümüne, kimliğinizin net çekilmiş ön ve arka yüzlerini göndererek; kimlik onayı, İkametgâh bölümüne ise; e devlet üzerinden aldığınız pdf uzantılı dosyayı yükleyerek ikametgâh onayını için işlemleri böylece gerçekleştirmiş olacaksınız. Gönderdiğiniz belgeler incelenecek ve hesabınızın onaylanmasını bekleyeceksiniz. Onay süresi 10 dakika sürebileceği gibi, yoğunluğa bağlı olarak 1 gün de sürebilmektedir. Hesabınız sistem tarafından onaylandığında artık hesabınıza 17,5TL değerinde 5 bitexen eklenmiş olacak. Üst menüde bulunan “hesaplarım”’a tıkladığınızda artık çeşitli coinlerin bulunduğu ve alım-satım yapabileceğiniz borsa sayfası karşınıza çıkacaktır. Burada işlem yapmak istemiyor ve referans linkinizle tanıdıklarınızın kayıt yapmasını ve böylece her bir kayıttan para kazanmak için ise; “hesaplarım” sayfası açıkken, sol menüde bulunan “EXEN profilim” butonuna tıkladığınızda ise karşınıza şöyle bir sayfa çıkacak:

İşte burada sizin referans linkiniz bulunmaktadır. Bunu kopyalayarak istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz ve sizin referansınızla kayıt olan her bir kişiden aynen 5 exen hesabınıza yatar. Bu exenleri TL’ye çevirip banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Ancak alt limit olarak 50TL yi bulduktan sonra ki; bu da zor bir iş değildir. Hesabınıza aktarma yapma işlemi ise şu şekilde; Sol üst köşede EXEN/TRY yazılı kısma tıklanıldığında alış-satış penceresi açılacaktır. Burada satış emri sekmesine tıklanıldığında ise exen değerinin TRY karşılığı otomatik olarak görülecektir. Bundan sonrasında, “hesaplarım” bölümünde iken sol sütunda bulunan “Varlıklarım” sekmesine tıklayacaksınız. Böylece borsa alım satımı yapılan şu sayfaya ulaşmış olacaksınız.

Burada hem exen/TRY hem de bir dolu coin için istenilen tür seçilerek bütün alım-satım işlemleri artık kolayca yapılabilmektedir. Zaten zorunlu ya; hadi bakalım şimdi bu kadar kıyaktan sonra bizim referans kodumuzla giriş yapın artık :)))

%d blogcu bunu beğendi: