Cameron Diaz Hayatı Filmleri ve Nefis Fotoları

Cameron Diaz hayranları için; hayatı, çeşitli filmlerinden derlenmiş harika görüntüleri ve eşsiz fotoğraf koleksiyonunu bir araya getirdik.

1

Cameron Michelle Diaz 30 Ağustos 1972’de San Diego’da doğdu. Amerikalı oyuncu ve seslendirme sanatçısı olan Diaz; Kübalı bir baba ile İngiliz, Alman ve Çeroki kökenli Amerikalı bir annenin kızıdır.

2

Cameron Diaz, 16 yaşında Hollywood’da bir partide tanıştığı fotoğrafçı sayesinde Elite Model Ajansı ile bir anlaşma imzaladı. Yani önce model olarak çalışmaya başladı. 

3

Modellikte başarılı olunca; Japonya, Avustralya, Fas ve Paris’te de çeşitli kataloğ çalışmaları yaptı ve dergilerde pozlar verdi. Mademoiselle ve Seventeen gibi ünlü moda dergilerinde resimlerinin çıkması sayesinde ise Calvin Klein,  Coca Cola ve Levi’s gibi büyük şirketlerin reklam kampanyalarında rol aldı.

4

1994’de Jim Carrey’in başrol oynadığı ” Maske” adlı aksiyon komedi filminde sinema kariyerine ilk adımını attı. Oyunculuk deneyimi hiç olmamasına rağmen filmdeki yardımcı oyuncu rolü denemelerine katılması sağlandı. Denemeler sonunda ise kadın başrol oyuncusu Tina Carlyle rolünde oynamasına karar verildi.

5

“Maske” filminden sonra “The Last Supper”da rol alan Diaz, Keanu Reeves ile başrolü paylaştığı “Feeling Minnesota” başlıklı filmde, evlenmek üzere olduğu adamın kardeşine aşık olan genç bir kadını canlandırdı. 

6

Bu filmle birlikte istediği çıkışı tam olarak yakalayamayan Cameron Diaz, daha sonraları Edward Burns ile “She’s the One” ve Harvey Keitel ile “Head Above Water”da rol aldı. 

7

“Head Above Water / İz Peşinde” filmindeki başarılı oyunculuğu ile eleştirmenler tarafından geleceğin yıldızları arasında gösterilen Diaz, sinemadaki kariyerine ticari filmlerle devam etmeyi tercih etti.

8

Romantik komedi filmi ” En İyi Arkadaşım Evleniyor“da Julia Roberts’a eşlik eden genç oyuncu, bu filmdeki performansıyla yükselişe geçti. “My Best Friend’s Wedding”in ardından Danny Boyle’un 1995 yapımı ” Olağanüstü Bir Hayat” başlıklı filminde, Ewan McGregor ile başrolü paylaştı. 

9

Cameron Diaz ve Gençlik

Aynı yıl uzun süredir beraber olduğu La Torre’den ayrılan Diaz, 1998 yılında ” Ah Mary Vah Mary” başlıklı filmde birlikte oynadığı Matt Dillon ile üç yıl sürecek bir ilişkiye başladı.

10

Bir kara mizah örneği olan “Hiç Hesapta Yokken“de Christian Slater’la başrolü paylaşan Diaz, 1999 yılında ” Malkovich Olmak“ta da rol aldı. Filmde, John Cusack’ın karısını canlandırdı ve bu rol ona 1999 Altın Küre ve Screen Actors Guild ödüllerinde “en iyi yardımcı kadın oyuncu” dalında ödül kazandırdı. 

Cameron Diaz ve Seksi Fotoları

11

Aynı yıl, yönetmenliğini Oliver Stone’un üstlendiği, başrollerinde Al Pacino, Dennis Quaid ve James Woods gibi usta oyuncuların yer aldığı ” Kazanma Hırsı”nda babasından kendisine miras olarak kalan “Sharks” adlı bir takımın sahibi Christina Pagniacci’yi canlandırdı.

Cameron Diaz Sevgilisiyle

12

2000 yılında tüm dünyada seyircilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ve gişe rekorları kıran “Charlie’s Angels/ Charlie’nin Melekleri“nde üç melekten “Natalie”‘yi canlandıran Cameron Diaz, 2001 yılında bir başka büyük yapımla yine kamera karşısındaydı. 

Cameron Diaz ve Seksi Fotoları

13

Güzel oyuncu, Tom Cruise ve Penelope Cruz ile birlikte rol aldığı “Vanilla Sky”da New York’lu yayıncı David Aames’e aşık Julie Gianni rolünde izleyici karşısına çıktı. 

14

Daha sonra Leonardo DiCaprio ve Daniel Day-Lewis birlikte Martin Scorsese’nin “Gangs of New York/ New York Çeteleri” başlıklı filminde rol aldı. 1,74 m boyundaki Diaz, Benji Madden’le 2015 yılında evlendi.

Cameron Diaz ve Seksi Fotoları

15

Cameron Diaz ve Seksi Fotoları

16

Cameron Diaz ve Seksi Fotoları

17

Cameron Diaz ve Seksi Fotoları

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

Bunları Beğenebilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: