Dünyadan Canlı Yayın Sunucu Bacak Frikikleri

1

Canlı Yayın TV Frikikleri

Dekolte giysili bayan sunucuların canlı yayın  kazaları olarak verdiği frikikler dünyanın her yerinde büyük ilgi görmekte. Bunların büyük kısmının kaza olmadığı söylenebilir; zira söz konusu programlar çoğunlukla müzik veya dans yarışmaları türünde eğlence amaçlı yayınlardır. Dolayısıyla eğlenmek için tv başına geçmiş insanlar daha da  neşelensinler ve programları gündem olsun diye aslında önceden tasarlanmış fakat canlı yayın kazası süsü verilmiş imajı yaratıyorlar denilebilir.

2

Canlı Yayın Kazaları Frikikler

Muzip gençlik işte, her yerde kendini gösterme arzusu var. Ama bazen haddi aşıyorlar. Canlı yayın senin arkadaş ortamın mı be birader? 

3

Frikik Kazaları

Bayan dansçıların en büyük sorunu; özellikle hareketli dans performansları sırasında şov kıyafetlerinin azizliğine uğramak oluyor. Bir an içerisinde utançtan kıpkırmızı olacakları bir hal oluşuyor. Buradakinden daha da beter bir hale düşen dansçının öyküsünü daha önce paylaşmıştık. O ibret verici görüntüyü kaçırmamak gerek.

 

4

Sunucu Bacak Frikikleri

Burada sunucu abla uzun süre aynı pozisyonda durunca tabiatiyle vücudu uyuşuyor ve  bacak bacak üstüne atma ihtiyacı duyunca gayri ihtiyari eli eteğine gidiyor ki etek kırışmasın. Çünkü çevreci ve hayvan sever bir kişilik. Fakat art niyetli, sapık kameraman sunucunun bu bacak frikik görüntü fırsatını kaçırmaz; halbuki çek yukarı tarafları! He olmaz mı?

5

Frikik Kazaları

Paravan programının yabancı versiyonu. Fakat bu yarışmacıda  utanma arlanma namına hiç bir şey yok. Sanki evinde kız arkadaşlarına dans kabiliyetinin ne denli yüksek olduğunu gösteriyor. Halbuki 207 milyonluk koca Brezilya seni izliyor be edepsiz! Nitekim onun yerine mutaassıp bir aileden gelen sunucu utanıyor, yerin dibine geçesi geliyor canlı yayında. Kızcağız bu durumdan dolayı öyle moral çöküntüsü yaşamış ki, üç gün istirahat izni vermişler. Yine bir canlı yayın frikik kazası işte.

6

Yabancı Frikikler

Sylvia, hayvan haklarıyla ilgili bir canlı yayın programına ilk kez katılacağı için aşırı heyecandan bir lokma bir şeycik yiyemeden stüdyoya koşmuş. Ancak bir müddet sonra kan şekeri düşünce her şeyi yiyecek gibi görmeye başlar. “Ah şu portakalları ne yerdim şimdi ben” diye düşünceye dalmışken beyni şalterleri kapayıveriyor. Buyurun size en alasından canlı yayın frikik kazası.

7

Canlı Yayın Frikik Kazaları Gerçekten Kaza mı?

Fakat buradaki durum harbiden canlı yayın frikik kazalarına bir örnek gibi görünüyor. Hani olur ya, sunucu bir konudan bahsediyordur ve peşinden ilgili olarak reji bir vtr girer. Hah işte tam o sırada fırsat bu fırsat diye düşünen kızcağız, elbisesinin baskısından ezilen göğüslerini havalandırıp rahatlamak adına gayet insani bir refleks gösterir. Ancak, reji resmen tuzak kurmuştur ve konuyla ilgili her türlü idari ve hukuki soruşturma acilen başlatılmalıdır. Savcıları göreve davet ediyoruz.

8

Bacak Frikikleri

İstemeden ortaya çıkan ve “sunucu bacak frikik” diye tabir edilen durum oluşuyor. Esasen ekonomiyle ilgili ciddi  bir canlı yayın programı yapılıyor. Fakat kötü niyetli kameraman için Amerika’nın içler acısı ekonomisinin hali ne umurunda;  sunucu bayanı ortalamış, her an meydana gelebilecek bir gaflet ve delalet hareketini kolluyor. Nitekim bir müddet sonra muradına eriyor şerefsiz. 

Canlı Yayında sunucunun Frikik Vermesi

9

TV Frikikleri

Aha işte, her sunucunun rüyasında bile görmek istemeyeceği,  kabus olarak nitelendireceği bir canlı yayın frikik kazası daha. Üstelik bir seyirci bu yahu. Adamcağız başına gelecek felaketi nereden bilecek, müneccim mi bu zavallı.

10

Canlı Yayın Kazaları

Güney Amerika’nın sıcak ikliminden bunalan insanların, hiç giysi giyinmeden sokağa çıkmak gibi gayri ahlaki bir davranışta bulunmama adına çıplak bedenlerini boyatarak giysi şekli verilmesiyle alakalı boya elbiseler adlı tefrikamız sunulmuştu. Hatta bu tür elbiselerin toplumda yaygınlaşması adına çeşitli yarışmalar olduğunu gösteren bir diğer tefrikamızı da takdim etmiştik. Burada ise benzer bir etkinliğe canlı bağlantı yapan kanal, güzelce yayınını sürdürürken, bir modelle yapılan söyleşi sırasında elbisenin ayrıntılarını göstermek isterken hiç istenmeyen bir hal ortaya çıkar ve sunucular buna son derece bozulurlar. Bayan aşağıya çömelince egzozu  ortaya çıkar. Bu aynı zamanda boya elbiseler için bir handikap olarak değerlendirilir. 

Canlı Yayın TV Frikik Skandalı

11

Bu da bir karma video olmuş. İyi seyirler.

Bunları da Beğenebilirsiniz

Dünyadan Canlı Yayın Sunucu Bacak Frikikleri” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: