Chrissy Teigen Snapchat’daki Frikik İçin Özür Diledi

Chrissy'nin Acı Hatırası

Chrissy Teigen, Snapchat uygulamasında bir sprey tanıtımı yaparken meme frikiki verdi. Hayranları uyarınca asistanı hemen devreye girerek videoyu sildi. Chrissy, hemen twitter sayfasından “oy anam ben ne yaptım, abovv” şeklinde esprili bir twit de attı. 

Sonrasında ise daha beter alay konusu olan bir açıklama yaparak: “gerçekten çok üzgünüm, hem hayranlarıma hem de aileme karşı mahcup oldum. Allah’ın bana vermiş olduğu meme ucumun görünmesinden dolayı gurur duymuyorum” dedi.

Bir seferinde kocası imdadına yetişmişti

Chrissy Teigen evli ve bir çocuğu var.  Kocası john legend bir şarkıcı. Bir gece sahnede performansını sergilerken karıcığı da yanına gelip eşlik etmeye çalışır. Ancak elbiseyi yapan terzinin salaklığından olsa gerek birazcık hareketlenince neredeyse üstten aşağı inip bacaklarından çıkacaktı. Tam o sırada oldukça muhafazakâr bir insan olan kocası ani bir reflekse duruma müdahale ederek olası bir skandalı önler. Ancak ne yazık ki, o sırada yine de karısının memeleri bir miktar dışarı taşar. Yazık, çok yazık.

Dünyaca tanınmış film yıldızı, şarkıcı ve modellerin çeşitli etkinliklerde verdikleri pozlarda bazen farkında olmadan ortaya çıkardıkları frikik görüntülerini bir araya toplandığı sayfamıza

%d blogcu bunu beğendi: