Denizli Jandarmanın Uyuşturucu Operasyonu

Uyuşturucu Kaçakçılarına Aman Yok

Denizli İl Jandarma Komutanlığı kaçakçılık ve uyuşturucuyla mücadele ekipleri başarılı bir uyuşturucu operasyonuna daha imza attı. Bir hafta içinde 8 ilçede 10 operasyon düzenlendi, yüksek miktarda uyuşturucu ele geçirildi. Operasyonlarda 16 kişi gözaltına alındı, 3’ü tutuklandı. Denizli jandarma komutanlığı ekipleri 4 Temmuzda da Beyağaç ilçesinde uyuşturucu operasyonu düzenlemiş, operasyonda 885 gram kubar esrar, 152 kök kenevir bitkisi ele geçirilirken, 2 kişi de gözaltına alınmıştı.

Denizli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu ticaretinin engellenmesine yönelik çalışmalar kapsamında Pamukkale, Acıpayam, Bekilli, Çivril, Çardak, Sarayköy, Güney ve Honaz’da 10 ayrı operasyona imza attı. Bir hafta içinde gerçekleştirilen aramalarda 16 zanlı gözaltına alındı. Bu kişilerin ikametlerinde yapılan aramalarda 3 kilogram 709 gram esrar, 1.118 kök Hint kenevizi 5 gram esrar ve 12 adet esctasy hap ele geçirildi

. Zanlılar, soruşturmanın tamamlanmasının ardından adli makamlara sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan zanlılardan 3’ü tutuklandı, diğerleri tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: