Eğlenceli Siteler ǀ İlginç Siteler Görselliğe Önem Vermelidir

Hakkımızda / Eğlenceli Siteler

Aşağıdaki tabiat gerçekleri temelinde “ eğlenceli siteler ” nasıl olmalıdır sorusuna cevap aramak üzere yola çıktık.

 Neşelenmek,  hoşça vakit geçirmek arzusu yalnızca insanların değil bütün canlıların doğasında mevcuttur. Bunu özellikle evinde hayvan besleyenler, saksıda çiçek büyütenler çok daha iyi bilirler. Esasen doğayı biraz dikkatli bir gözle izlemek; bu kesin sonuca ulaşmak için yeterlidir. Kafe ve barlara bu doğal dürtünün yönlendirmesiyle gidilir, topluluklara bu tabiat kanunu gereği katılır, spor, müzik, sanat organizasyonları bu amaca yönelik meydana çıkar. Teknolojinin gelişimi de büyük oranda bu temaya hizmet etmektedir. Aksi takdirde insanlar, televizyonların, bilgisayarların, akıllı telefonların ekranlarında saatler boyu kalamaz. 

Aslına bakarsanız burada fil kardeşimiz de eğleniyor

Güzel Kız Resimleri

  İtiraf etmek lazım ki; kafa dinlendirmek, zihni meşgul eden sıkıcı konulardan uzaklaştırmak için etkili bir yoldur.  Özellikle erkekler için vakit geçirme amaçlı izlenen görseller çoğunlukla güzel kız resimleri içeren haberler veya sitelerdeki fotoğraflardır.  Güzel kadın resimleri izlemenin psikolojiye olumlu etki yapması utanılacak bir durum değildir herhalde.

O halde eğlenceli sitelerin olmazsa olmaz durumu; yüksek çözünürlükle çekilmiş güzel bayan resimlerinin bolca olduğu sayfaların bulunmasıdır. 

güzel kız resimleri
güzel kız fotoları ruhu dinlendirirmiş derler

Eğlenceli İlginç Siteler / Teknolojideki Gelişmeler

   İnsanoğlu bazen de vakit geçirmek için hazırlanmış sitelerde oyalanmaya ihtiyaç duyar; örneğin birkaç saat sonra bir etkinliğe katılacaktır veya maç saatine kadar epey bir süre vardır. Veya bir arkadaşıyla buluşacaktır ancak bir süre zaman harcaması gerekmektedir. Çoğunlukla facebook ve twitter’da veya haber sitelerinde gezinmekle geçer bu süre. Oysa teknolojide neler oluyor, bu robotlar dünyayı istila etmesin sonunda vs gibi merak uyandırıcı konularla da iyi vakit geçirilebilir.

eğlenceli siteler içerisinde teknoloji de olmalı
eğlenceli siteler - teknoloji bu kardeşim

Vakit Geçirici Siteler / Canım Sıkıldı Yine

   Canı sıkılan insan ne yapar ; günümüzde her yapı, oluşum, içerik, madde, malzeme hızla tüketilmektedir. Yani bu sosyal medya platformlarına bağlı olarak zaman geçirme eğilimi de bir müddet sonra sıkıcı olabilmektedir. En azından insanların bir kısmı için. Bu yüzdendir ki, vakit geçirici, can sıkıntısına iyi gelen  siteler hızla çoğalmaktadır.

eğlenceli siteler - bu konularda bilgi sahibi değilsen çok kolay kandırılırsın kardeşim

   Yaşadığımız yüzyılda hayat çok süratli ve yoğun geçiyor ve bu yüzden öğrenmek veya vakit geçirmek için okumak yerine görmek, izlemek tercih edilmekte. Zira tempolu hayat koşullarından dolayı insanların öğrenme ve eğlenme için zamanları oldukça sınırlı ve bu sebep onları görselliğe itmektedir. Ana akım medya dahil, haber siteleri bile çoğu görüntülenmelerini neşelendirici resim ve videoların bulunduğu sayfalardan elde etmekte.

eğlenceli siteler -15 temmuz bin yılın en önemli zaferlerinden biri kardeşim

Eğlenceli Siteler Nasıl Olmalı?

   O halde eğlenceli siteler, ziyaretçiye görsel şov sunarken özgün içeriğiyle gülümsetmeli ve hatta kahkaha attırmalı, buna ilaveten mümkün mertebe bilim, siyaset, teknoloji konularında da yararlı bilgiler vermelidir. Ayrıca, görseller toplumun kabul edebileceği bariyerleri asla aşmamalı, içeriği; küfür ve argodan uzak bir mizah anlayışını sunabilmelidir.

eğlenceli siteler - hayatın nasıl geliştiğini bilmek şart be kardeşim

Bütün bu bahsettiklerimizi zihnimizde yoğurarak bu site üzerinde hayata geçirmeye karar verip uygulamaya çalışmaktayız. Zaman içerisinde ihtiyaç duyulabilecek başka konuları eklemeye müsait son derece esnek bir zemin olduğu kanaatindeyiz. Bu nedenle tavsiyelere ve eleştirilere sonuna kadar açık vaziyetteyiz ve bekleriz. Sonuçta “göz gözden üstündür” der atalarımız!

Eğlenceli Siteler ǀ İlginç Siteler Görselliğe Önem Vermelidir” için 2 yorum

 • tarihinde, saat 11:39
  Permalink

  written about us is also in a funny way 🙂 congs

  Yanıtla
  • tarihinde, saat 11:42
   Permalink

   thanks for the kind comment

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: