ilginç mayolar artık plajlarda da görülebiliyor

1

Giymeye cesaret isteyen ilginç mayolar cesur yüreklerin üzerinde görüntülendi. Plajlarda rastlamak oldukça zor veya büyük şans gerektirir. Bir çok kişi için bu modeller tuhaf, garip, ilginç bulunsa da giyenler var.

2

“Sıradan bikini veya mayo giydiğimde kendimi rahat hissetmiyorum” diyor Lucy.

3

“En sevdiğim renk olan kırmızıyı sıradışı bikinimde uyguladım.  Evet evet, bizzat kendim tasarlayıp diktim!” diyor Maggy.

ilginç mayolar
4

“Erkek arkadaşıma onu ne kadar çok sevdiğimi ispatlamam gerekiyordu, bu yüzden kalp ikonu bedenime yerleştirmenin en kolay yolunu buldum” diyor, Shella

ilginç mayolar
5

“Bu aslında bir ressamın ürünü, gölgeler dahil yağlı boya çalışması. Ama böyle plaja gittim ve kimse anlayamadı üzerimde hiç bir şey olmadığını” diyor Liz.

6

Oldukça mutaassıp bir mayo. Belki de muhafazakar Katolikler için tasarlanmış. Kırmızı fonla bir albeni oluşturulmuş gibi. 

ilginç mayolar
7

Bu plaj kıyafeti iki parçadan oluşuyor ve alt bölümünü sansürlemek zorunda kaldık. Zira aşırı cüretkar bir tasarım söz konusu. 

8

Matematiksel zeka gerektiren, simetri ve asimetrinin buluştuğu eşsiz bir model. Üstelik koruyucular titizlikle ilave edilmiş. Her türlü dalgalı denize korkmadan girilebilir, hatta tramplenden atlanabilir.

ilginç mayolar
9

Mary ve Laura kardeşlerin favori mayoları. Kırmızının ateşiyle sonsuzluk simgesinin bileşkesi tüm dünyaya “savaşı terk edin” mesajı veriyor.

10

Sıra dışı olduğu kadar son derece rahat bir model. Öyle ki; su dansı gösterisi yapan ikizler Olga ve Nathali’nin şovlarında eksik etmedikleri mayolar arasında ilk sırada yer alıyor.

11

ilginç mayolar

Plaj kıyafetinden ziyade araba lastiği reklamı için verilmiş bir poz olduğu hemen anlaşılıyor. Uzun saçlı olmayan bayanların giymesi tehlikeli ve yasaktır. 

ilginç mayolar
12

Emperyalizmin hayranı ve destekçisi olan insanlar da var bu hayatta. Mayosundan iç çamaşırına kadar ülkesinin bayrağını taşımaktan haz alıyorlar.

13

Michael ve Sylvia çiftinin Marmaris hatırası olarak instagram hesaplarında paylaştıkları bu fotoya çok beğeni gelmiş. 

14

Nastiya, bikinisinin üst kısmının çok özel olduğunu söylüyor. Zira güneş ışınlarını geçiriyormuş ve o bölgelerin de bronzlaşmasını sağlıyormuş. 

15

Kelebek tutkunu olan Brooke, bunu her ortamda haykırmak istiyormuş. Bütün giysilerinde mutlaka kelebek resmi bulunuyormuş. Tabi hal böyle olunca bikinisinin üst kısmının fotodaki gibi olması kadar doğal bir hal olamaz.

Kız Arkadaşın Halterci Olursa

Spor Muhabirliği Zordur

UK Magazine

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: