ince belli kadınlar ǀ bel inceltmek mümkün mü? 34 foto

İnce Belli Kadınlar

İnce belli kadınlar denildiğinde zayıf, manken tipli denilen kadınlar anlaşılmamalı. İnce belli olmak için zayıf olmak gerekiyor gibi yanlış bir algı söz konusu. Oysaki nice zayıf sayılabilecek bayanlar var ki bel kavisi neredeyse yok gibi.

1

İnce Belli Kadın Olayı

 Düm düz aşağı doğru inen bir bel, galiba kadınların da hoşuna gitmiyor. Oysaki kilolu sayılabilecek bazı kadınların bel kavisi belirgin biçimde eğimli olabilmektedir.

2

İnce Belli Bayanlar

   İç çamaşırı tanıtımı yapan mankenlerin bile büyük bölümünün ince belli bayanlar olmadığı rahatlıkla gözlenebilir. İnce belli kadınlar genetik yapıları itibariyle ince bellidir.

3

İnce Bel Altında Geniş Kalçalar

Şüphesiz bel inceltici hareketlerin azimle uygulanmasının pozitif etkileri söz konusudur ve muhtemelen 1-2 cm civarında bir incelme mümkün olabilir. Ancak hem ince bel hem de geniş kalçalı olmak genetik şans işi olsa gerek.

ince belli kadınlar

4

   İnsanların kilo almaları durumunda hangi bölgelerinin en fazla irileşeceği de tamamen genetik yapısıyla alakalıdır. Bazı insanlar sadece üst bedenden kilo alırlar, bazıları ise basen ve bacak kısmından.

5

Geniş Kalçalar

   En şansız olanlar ise geniş kalçaları olmasına rağmen özellikle orta kısımdan kilo alanlar olmalı. En şanslılar ise orantılı olarak tüm bedenlerinden kilo alanlar.  Bazı ballı tipler var ki; tüm bedenlerinden orantılı biçimde kilo alıyor ve göbek hariç.  Genetik ince belliler çoğunlukla bu son gruba giriyor. 

ince belli kadınlar

6

ince belli kadınlar

Bazı medyatik tipler ise belinin ince görülmesi için kaburgalarından bir kaçını ameliyatla aldırıyor. Bu ise kafadan kontak olmayı gerektiren bir durumdur. Tamam, ince belli kadınlar  güzel hoş ama sağlıklı olmak daha önemli.

7

İnce Belli Geniş Kalçalı Kadınlar

İdeali; ince belli geniş kalçalı kadınlar olsa gerek. Ancak bir de rekorlar kitabına giren incelikte beller var ki, akıllara ziyan. Onlar da aslında zerre kadar estetik görünmüyor ve hiç çekiciliği yok. Esasen hoş görülen yapı, aşırı ince belden ziyade bel kavisi olanlar. Bu tiplerin hoş görünümlerini hafif göbek bile bozamamakta. 

8

İnce Belli Esmer Kızlar

İnce belli esmer kızlar gurubuna girmek güzel hoş ama; sonuç itibariyle, en önemlisi sağlıklı olmaktır. Aşırı zayıf, aşırı kilolu, aşırı göbekli, aşırı yağlı olma durumlarında sağlık problemleri kaçınılmazdır. Sağlık olmadan ise güzellik hem mümkün olmuyor hem de bir önemi yok.

ince belli kadınlar

9

Armut Vücut Tipi Kadınlar

Tablolar ve resimleri inceleyip, armut vücut tipi kadınlar eski yüzyıllarda daha mı çoktu diye baktığımızda varacağımız sonuç muhtemelen BİLMİYORUM olacaktır. Zira o dönemlerdeki kıyafetlerin altında mutlaka korseler vardı ve o korseler, erkeklerin pantolon kemerlerini sıktığı gibi sonuna kadar sıkılırdı.

ince belli kadınlar

10

Sımsıkı sarılmış korselerin üzerine alttan bol ve dökümlü elbiseler giyildiğinde, tabiatıyla bel incecik görünecektir.  

11

İnce Belli Kadın

Şayet beslenmeye dikkat edilir ve spor yapmak ihmal edilmezse ince belli bir kadın olmak hayal olmasa gerek. Bunun için kaburgaları aldırmak bir nevi delilik gibi görünüyor. 

12

İnce Belli Bayan

Oysaki; pek çok ince belli bayan doğuştan öylesi genetik yapıya sahiptir. Fazla zahmete girmelerine gerek kalmamış olsa bile, kötü beslenme alışkanlığına yakalanırlarsa o bel mutlaka bozulacaktır. 

13

vay canına, bu da ne ya

14

Bel İnceltmek mümkün mü?

Bölgesel bel inceltmek mümkün ama bunun için  öncelikle spor yapmak gerekiyor. Ama en az spor yapmak kadar önemli olan da kuşkusuz doğru beslenmek. Eğer beslenme rutininiz sağlıklı ve dengeli değilse istediğiniz kadar spor yapın, incelmeniz özellikle de belinizi inceltmenizin mümkün olmadığını söyleyebiliriz.

Acılı yiyecekler yiyin zira; acı kırmızı biberin içindeki capsaicin maddesi, bel çevresinde biriken yağların bir numaralı düşmanı.

güzel kız resimleri
ince belli kadınlar

15

Bel İnceltme Egzersizleri

Bol miktarda bel inceltme eğzersizleri sunan görsel ve videoları izleyin. Göreceksiniz ki düzenli biçimde uygulanması hiç zor değil. Uzanarak yapılan egzersizlerin yanı sıra, otururken ve ayakta yapılacak temel hareketler var. Mekik çekmek ise bir diğer önemli egzersiz hareketi. 

Düzenli beslenmenin yanısıra yeşil çay için zira; pek çok yararının yanında yeşil çay, özellikle vücuttaki ödemi atmasıyla, sindirimi kolaylaştırmasıyla ve bel çevresinde yağ oluşumunu engellemesiyle biliniyor.

great

16

berbat

17

18

19

20

21

22

23

24

25

mucho perfecto

26

27

.

28

29

çok çok ince de hoş değil galiba

30

nükleer bomba galiba

31

nükleer bomba galiba

32

nükleer bomba galiba

33

nükleer bomba galiba

34

nükleer bomba galiba

Bunları da Beğenebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: