Kamera Şakaları Karşısında İnsanların Verdiği Tepkiler

1

Seksi Kamera Şakaları

İnsanları trollersek nasıl tepki verirler acaba düşüncesinden yola çıkıp, çeşitli düzenekler ve oyuncular yardımıyla hazırlanan bir nevi tiyatro sahnesini kayıt altına almak suretiyle televizyon izleyicileri için kamera şakaları programları oluşturuluyor.  

 

2

Naked and Funny Şakaları

Özellikle batı ülkelerin televizyonlarındaki kamera şakası skeçlerinde son derece seksi oyuncular kullanılarak izleyici sayısını artırma yoluna gidiliyor. Bazılarında ise tezgaha düşürecekleri bayanların çekici olmasına dikkat ediliyor.

 

3

İnsan Şakaları

Ancak kamera şakaları ağırlıklı olarak cinsel çekicilik temeline oturtulmuş. Erkeklerin o çok aşırı cazibeli bayanlar karşısındaki tepkileri.

4

Komik Kamera Şakaları

İtalya, İspanya gibi ülkelerdeki  komik kamera şakaları esasen yetişkinlere yönelik yapılıyor ve program başlamadan bir uyarı yazısı ile çocukları korumaya çalışıyorlar.

5

Komik Videolar

Zira, görsellik aşırı çıplaklık içerebiliyor. Bu durum Avrupa’da bile nispeten tutucu sayılan ülkelerde tepki çekebiliyor.

 

6

Gizli Kamera Şakaları

Bu konuda en rahat ülkeler eskiden komünist blok içinde olup sonraları Avrupa’ya dahil olmaya çalışan ülkeler. Çek Cumhuriyeti, Romanya vs. Şüphesiz Rusya televizyonlarında da bir tepki söz konusu değil.

7

Komik Şakalar

İtalya, İspanya gibi ülkeler ise orijinal yapısı itibariyle tutuculukla pek işleri olmamış zaten. 

8

Çok Komik Şaka Videoları

Ancak gerçek şu ki, insanların verdiği tepkiler çoğu zaman oldukça komik ve izlendiğinde kahkaha attırabiliyor. 

9

Kamera Şakaları Hazırlarken Çıplaklığı Ön Plana Çıkarma İşin Kolayına Kaçmak mı?

Hiç şüphe yok ki, bir kısım insanlar şakadan hoşlanmaz ve onların verdiği sert tepkilere bu yayınlarda yer verilmiyor. 

10

Dünyanın En Komik Şakaları

Bazı öfkeli tiplerin şaka olduğu söylenmesine rağmen hiddeti dinmeyip kafa göz yardıkları vakalar da meydana gelebiliyor. 

 

11

Çok Komik Videolar

Esasen uzman şakacılar zaman içerisinde kurban olarak seçecekleri insanları özenle tespit ediyor ve olası bir nahoş durum yaşanmamasına dikkat ediyor. 

12

Komik Kamera Şakaları

Kamera şakaları kategorisinde televizyon şov programları yıllar boyu ülkemizde de denendi ve bunların bir kısmı oldukça kaliteli prodüksiyonlardı.

13

Komik Kamera Şakaları İzlemek İnsanları Rahatlatıyor

Belki de, aşırı çıplaklığın kullanılmasının ülkemiz için uygun olmaması, senaristlerin daha yaratıcı düşüncelere ulaşmasına vesile oluyordu. “İnsan beyni nasıl yönlendirilirse ona uygun olarak çözüm üretiyor” diyor uzmanlarımız. 

14

Komik Şakalar Video

Özellikle tanınmış kişilere karşı hazırlanan ve oldukça inandırıcı içeriklerle bezenmiş olanlar hala zihinlerimizde ve olumlu düşünceler bırakmış vaziyetteler.

15

Komik Videolar

Örneklerini izlediğimiz batı yapımı olanlar ise aslında işin kolaycılığına kaçmış oluyorlar. Seksi bir bayan bul ve cazibesiyle insanların verdiği komik tepkileri kayıt et!

16

Rus Kamera Şakaları

Finalde Rus yapımı bir şaka videosu var. Onlarınki daha da beter, baştan söyleyelim

Bunları da Beğeneceğinizi Umuyoruz

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: