keskin nişancı kadın savaşçılar talimde

1

Kadın savaşçılara dışarıdan bakıldığında kot pantolon ve sade bir t-shirt ile görünen o bedende ne denli  güçlü kol ve bacak kaslarının olduğunu anlamak mümkün değil. Çok alımlı kadınlardan müteşekkil keskin nişancı kadınlar hem hedefleri vuruyor hem de gönülleri fethediyor. Kadın savaşçıların çalışmalarını izlemek büyük zevk.

 

keskin nişancı kadın savaşçılar

2

Ön yargılı olarak bakıldığında onların birer fotomodel olduğu düşünülebilir. Hani derler ya “görünüşe aldanmamak gerek” . Bir böcek görse korkar ve kaçar sandığınız o bayanlar günlük 1500 atış yaparak formlarını korumaya çalışıyorlar.

 

ayakta

3

Her türlü silahla uzak mesafeden hedefleri tam 12 den vurmak zorundalar. Aksi takdirde “senin güzelliğin beş para etmez bu sektörde” denir ve işlerine son verilir. O yüzden sürekli çalışmak ve hedef tutturma oranlarının yüksek olmasını sağlamak durumundalar.

 

siperde

4

En hafifinden en ağırına kadar hemen bütün silahları ruj ve rimelleri gibi ustalıkla kullanmak onların standart halleri. Bilek ve kollarının güçlü kalabilmesi için her gün atış çalışmalarına başlamadan önce spor salonlarında ağırlıklarla haşır neşir oluyorlar. 

 

keskin nişancı kadın savaşçılar

5

Plajda güneşlenirken, şemsiyenin altına sakladıkları otomatik silah aniden ellerinde belirebilir ve izledikleri hedef için görevlerini ifa edebilirler. İnsanlar onların bikini modellerini keşfetmeye çalışırken onlar çoktan misyonlarını yerine getirmiş ve yeni bir görev için yola koyulmaya hazırdır.

 

bikiniyle

6

Sıradan bir erkeğin iki eliyle zor kaldırabileceği bir ağır makineliyi, tek el tutup hedef şaşmaksızın ateş edebilirler. Hatta her iki eliyle ve iki silahla da bunu yapabilirler ve o haldeyken bedenleri birazcık olsun sarsılmaz bile. Kollar adeta amortisör gibi çalışır.

 

keskin nişancı kadın savaşçılar

7

Hedef ister hareketli ister sabit olsun; sorun yok. Günlük çalışmalarda sesten korunmak için kulaklıktan istifade ederken, görev sırasında, denize girilirken su kaçmasın diye kullanılan tapalardan faydalanırlar.

 

kulaklıkla

8

İster düz ovada, ister bir tepenin yamacında, hiç bir koordinat onların yataklarındaki gibi rahatlık içinde hareket etmelerine engel olamaz.

 

günlük kıyafetle

9

Şüphesiz,  işe ilk başladıklarında mükemmel değillerdi. Bir pompalı tüfekle bile ateş ederken zorlanıyorlardı. Fakat uzun süren eğitimler ve ağırlık çalışmaları sonunda arzu edilen düzeye gelmeleri mümkün oluyordu.

 

keskin nişancı kadın savaşçılar

10

Keskin Nişancı Kadın Savaşçılar birincisi

Çalışmaların en zor kısmı; ateş edildikten sonraki tepkimeye karşı vücudun verdiği karşı tepkinin kontrol edilebilmesi bölümü olmaktaydı. Hayatta her tür başarının sırrı; azim ve çok çalışmaktan geçiyordu. Bunu en iyi onlar biliyordu. 

 

nefesini tutarak

Daniele’nin bu işe girişmesinin en önemli sebebi yakın arkadaşı halterci Laura ile girdikleri polemik olmuş. “Sen çok çelimsiz ve zayıfsın, bak seni kuş gibi havaya kaldırıyorum” demesi bardağı taşıran son damla olmuş. 

Doğrudan satış teknikleri

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: