Komik Düğün Fotoğrafları ǀ Düğün Kazaları foto galeri

1

İnsan hayatının en heyecanlı anları düğünlerinde geçen süre olmalı. Hele düğün kazaları dedikleri komik düğün fotoğraflarının ortaya koyduğu tatlı aksilikler ömür boyu dillerinden düşmeyecektir.

iskele sancak

2

Misafirlerin bazıları alkolü aşırı tüketebilir ve façaları kayabilir bir anlamda. O kadar ki; o gece olan biteni ertesi gün hatırlamalarına imkan yoktur.

ne bakıyorsun canım

3

Bazen de düğün fotoğrafçıları kazaya uğrar. Ama görev aşkı yüksek olduğu için hiç bir aksilik onları yolundan alıkoyamaz. 

komik düğün fotoğrafları görev aşkı

4

Ortamı neşelendirenler büyük ölçüde misafirler olmaktadır. Güzel ve cesur olanlar tercih sebebi olup, davetiyeleri özel kurye ile gönderilir.

çok mu içtim canım

5

Bazıları ise yoksulluktan mütevellit gelinliklerin ucuzuna kaçmak durumundadır. Çünkü düğün masrafları içerisinde gelinliğe harcanan para önemli bir yer tutuyor. Zaman tasarruf zamanı. Hem ayrıca komik düğün fotoğrafları albümünde itibarlı bir yer sahibi olmak var.

burada mı gerdeğe girsek acep

6

Damatların en hoşlanmadığı durum ise, veletler tarafından konfeti yağmuruna tutulup fiyakalarının bozulmasıyla karşı karşıya kalmalarıdır. 

hay senin konfetinin

7

Pastacı Selim’den alınmasına rağmen düğün pastasının devrilmesi kadar bu dünyada şaşırtıcı bir olay daha olamaz. 

komik düğün fotoğraflarına güzel bir örnek pasta şakası

8

Damatları düğünlerde yormak doğru bir adet değildir. Önemli olan düğün sonu kuvvetten düşmemek ve adını altın harflerle yazdırmaktır.

bundan daha komik düğün fotosu zor bulunur ; bu gece bundan hayır gelmez

9

Gelinlikler çoğu zaman çok uzun olur, öyle ki; yerleri süpürür yürürken. Bunda fazla bir mahsur yoktur, ta ki gelin hafifçe gelinliği havaya kaldırarak yürümeyi öğreninceye kadar.

10

Bazı babalar kızlarının gelinliğine basarak hayattaki zorluklara alışma eğitimi verdiği düşüncesindedir.  Ama gelinlik yırtılırsa ortaya komik düğün fotoğrafları albümüne ilave edilmesi gereken bir görüntü ortaya çıkacaktır.

yırtıldım

11

Gelinliklerin pek çoğunun koruması vardır. Üst bölgelerden kayma olabilir diye iyi dikilir. Zira düğün sırasında gelin hareketli danslara kalkacaktır. 

erotik gelin ; hiç farkında değilim

12

Düğünlerin global bir eylemi de; gelinin arkadaşlarınca kısmet kapma yarışmasıdır. Bazılarının kısmeti çok yüksektir. 

al sana nalan

13

Evlilik bir dalgalı denize benzer. Bazen  umulmadık zorluklar altında kalabilir çiftler. Dayanışma içinde olmak lazım vesselam.  Hiç sorun değil ki, ortaya komik bir düğün fotosu çıkacak. 

mutluluk dalgaları

14

Gönül bu; ferman dinlemez! Boris, ilkokul aşkı Nataşa ile evlenerek muradına eriyor. Damat biraz buruk gibi görünse de asıl sebep alkolü fazla kaçırmasından. Yoksa pişmanlıktan dolayı bir hüzün söz konusu değil ha!

,

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: