Koreli Kızlar ǀ Koreli Güzeller Galerisi (45 Foto)

Koreli kızlar neden güzel diye araştırıldığında, pürüzsüz ve beyaz ciltlerini pirinç suyu maskesi kullanımı sayesinde elde ettikleri sonucuna ulaşılıyor. Koreli güzellerden derlediğimiz ve oldukça geniş bilgi içeren bu postu 45 fotoyla  oluşturduk.

1

2

3

Koreli Kızlar

Burada kastedilen Güney Kore’dir. Sanılanın aksine koreli kızlar ufak tefek tipli değil oldukça yapılıdırlar. Koreli  kızlara karşı oluşan ilgi esasen 2005 yılında televizyonda yayınlanan “Düşlerimin Prensi”adlı Kore dizisiyle başladı. Neşeli sevimli, güler yüzlü halleriyle,güzel kızlarıyla Türkiye Koreli gençleri  sevdi.

koreli güzeller

4

Parıldayan bembeyaz tenleri, dolgun dudakları, ipek gibi saçları, doğal güzellikleriyle Güney Kore’li kadınların güzellik sırları merak edilmeye başlandı. Cilt bakımı na çok önem veriyorlar. Cildin bembeyaz olması onlar için güzelliğin ilk şartı ve bu yüzden hemen hemen hiç güneşe çıkmıyor. Çok küçük yaşlardan itibaren güneş kremi kullanıyorlar,

koreli afetler

5

Cilt temizliğine aşırı önem veriyorlar; bizim ileri yaşlarda kullanmaya başladığımız cilt serumlarını kullanmaya çok genç yaşta başlıyorlar. Yüzlerini yıkadıktan sonra ciltlerini yıpratmamak için havlu ile kurulamıyorlar.
Devamlı olarak yeşil çay içerek hem yaşlanmayı geciktiriyorlar hemde metabolizmayı hızlandırarak kilo almamaya çalışıyorlar.

koreli kızlar

6

Güzel görünmeye o derece de düşkünler ki; bakım kürlerini kullanmak onlara yetmiyor ve hiç çekinmeden her türlü estetik operasyona koşuyorlar. 

koreli güzeller

7

Estetik ameliyatlar öylesine  çılgınlık boyutuna gelmiş ki; aileler kızlarına doğum günlerinde  estetik ameliyatlar hediye ediyor. En çok yapılan ameliyatlar ise; çift göz kapağı, burun kaldırma, çene , göğüs operasyonları. Hatta bellerini inceltmek için kaburgalarından birini bile aldırdıkları söyleniyor.

8

Koreli Güzeller

Koreli güzeller en az 8 saat uyumaya dikkat ediyorlar. Böylece ciltleri iyice dinlenmiş oluyor. Yüzlerinin yanı sıra  ellerine ve ayaklarına da maske yapıyorlar.

9

Uzakdoğulu Güzeller

Uzakdoğu oldukça büyük bir coğrafya ve her ülkenin Güney Kore gibi güzelliğine aşırı düşkün kadınları olduğu sanılmasın. Japonya ve Güney Kore’yi diğer Uzakdoğulu güzellerden  ayrı görmek lazım.

uzakdoğulu kızlar

10

Uzakdoğulu Kızlar

Uzakdoğu’da bulunan bütün ülkelerin kızlarının bakımlı ve güzel olduklarını zannetmek büyük hata olur. 

uzakdoğulu güzeller

11

Koreli Güzel Kızlar

Koreli kızlar doğal yöntemlerle güzel bir görünüme kavuşmaya çalışıyorlar fakat bunu yeterli görmeyip estetik yaptırarak bu güzelliğin devamlılığını sağlıyorlar.. Pırıl pırıl parlayan nemli ve bembeyaz bir cilt en önemli özellikleri. Uzun zaman harcayarak yaptıkları makyajlarının özelliği ise çok az makyaj yapılmış gibi gösteriyor olması.

 

Koreli güzel kızlar

12

Koreli kızlar için bir sevgilisinin olması son derece önemlidir. Hatta bu onlar için bir takıntı halindedir. Çünkü eğer bir sevgiliniz yoksa kötü huylu veya yalancısın demektir.  Kore’ye gidenlerin ilk gördükleri; kimsenin sokakta yalnız gezmiyor olması. Hep çiftler halindeler. 

13

Koreli Güzel Kadınlar

Tayland, Vietnam, Kamboçya..  Tüm bu ülkelerin kadınlarının özellikleri birbirinden oldukça farklıdır.  Bu ülke kadınlarının güzelliklerini Güney Koreli güzel kadınlarla mukayese etmek hata olur. 

Koreli Güzel Kadınlar

14

15

16

Koreli Bayanlar

Çift göz kapağı estetiği yaptırmak Koreli bayanlar arasında tahmin edilemeyecek oranda yüksektir. Öyle ki; onlar güzel görünmeyeceklerse hiç yaşamamayı tercih edebilirler.

Koreli bayanlar

17

18

Koreli Güzeller Galerisi

Birinden güzel 45 adet, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla Koreli güzeller hakkında oldukça geniş bilgiler sunduk.  Bu başlık altında da, muhtemelen dünyanın en güzel galeri sayfasını oluşturduk. 

19

Koreli Güzeller Galerisi

20

Koreli Kadınlar Neden Güzel?

Özetleyecek olursak; Koreli kadınlar güzel görünmek için yaşıyorlar diye rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun doğal sonucu olarak da güzel oluyorlar. İşte nedeni bu!

Koreli Kadınlar Neden Güzel

21

Korelilerin Cildi Neden Beyaz?

Koreli kadınlar, ciltlerinin beyaz görünmesi için öylesine büyük bir gayret içerisindedir ki; gerçekte  çok beyaz olmamalarına rağmen bembeyaz görünmenin yolunu bulurlar. Nedeni belli, nasılı ise; gelişmiş doğal ve  kozmetik ürünler!

Koreli kızlar neden güzel

22

koreli bayanlar

23

koreli bayanlar
Korelilerin Cildi Neden Beyaz

24

koreli bayanlar

25

koreli bayanlar

26

Korelilerin Cildi Neden Pürüzsüz?

Koreliler ciltlerinin pürüzsüz görünmesi için, temizliğe ve bakıma aşırı önem vermelerinin yanında güneşe çıkmamaya özen gösterirler.  Beslenmelerine dikkat eder, yeşil çay içmeyi ihmal etmezler.

koreli bayanlar

27

koreli bayanlar
korelilerin cildi neden pürüzsüz

28

koreli bayanlar

29

Korelilerin Saçları Neden Güzel?

Korelilerin saçları da son derece sağlıklı, güzel ve bakımlıdır. Bunun doğal sonucu olarak güzel görünürler. Mayonez ve sirkenin de içinde bulunduğu çeşitli karışımlar oluşturup her banyodan sonra bu karışımla saçlarını duruladıkları söylenir.

koreli bayanlar

30

koreli bayanlar
korelilerin saçları neden güzel

31

Korelilerin Güzellik Sırları Pirinç Suyu

Korelilerin güzellik sırlarından bir diğeri de  pirinç suyudur. Bir miktar pirinci temiz bir kaseye koyduktan sonra üstünü örtecek derecede ve  mümkün olduğunca saf su ilave etmeli  Pirinç suyu bulanık bir hal aldığında kaşık yardımıyla karıştırılıyor ve su başka bir kaba alınıyor. Elde edilen bu  su, yüz üzerine hafif darbelerle ve birkaç kez uygulanıyor. Yüzünüzün bir havlu ile kurulanması yerine kendiliğinden kurumasını beklemek lazım.

koreli bayanlar

32

koreli bayanlar
Koreli Güzeller

33

koreli bayanlar
Koreli Kızlar

34

koreli bayanlar

35

koreli bayanlar

36

koreli bayanlar
Korelilerin Güzellik Sırları Pirinç Suyu

37

koreli bayanlar

38

koreli bayanlar

39

koreli bayanlar
Koreli Güzel Kız

40

koreli bayanlar
Koreli Güzel Kadınlar

41

koreli bayanlar
Koreli Güzeller

42

koreli bayanlar
Koreli Afetler

43

koreli bayanlar
Koreli Lokumlar

44

koreli bayanlar

45

Koreli kız her sabah düzinelerce muz yemeden duramıyor. Muz tırnak içinde. Tabi yerken de acayip mutlu oluyor. Çığlık çığlığa kalıyor.

Bunları Beğenebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: