kuru kafa ve kemikler tarikatı nedir ne amaca hizmet eder?

Yale Üniversitesinde okurken piramidin üst kısmındaki yapılara hazırlanacak yetenekli öğrencilerin keşfi düşüncesiyle hayata geçirilmiş bir diğer Siyonist gizli cemiyettir.

   Kuru Kafa ve Kemikler Tarikatı 1832 yılında William Huntington Russell ve Alphonso Taft tarafından Yale Üniversitesi’nde Skull and Bones Society   (SBS) ismi ile kurulan, gizli yapısı ve üye profilinin yüksek seviyesi sebebiyle o yıllardan beri sayısız komplo teorisine karıştırılmış olan öğrenci topluluğu.

Amacı ise, yenidünya düzenini gerçekleştirmektir. Topluluk üyeleri, üniversite yönetimi de dahil olmak üzere gizli tutulur.

Skull and Bones’a üye olabilmek için, Yale Üniversitesi’nde son sınıf lisans öğrencisi olmak ve WASP olmak şarttır. (White:Beyaz; Anglo Sakson ve Protestan). Birçok ABD başkanının ve Dünya’nın en zenginlerinin içerisinde bulunduğu örgüt, bünyesinde ki üyeleri daha iyi makamlara yerleştirmesi ile de biliniyor.

Baba ve oğul George Bush’un üyesi olduğu SBS’ye  (Ironhouse 2002; Sutton 1986)  her yıl sadece 15 kişi girebilir, ama bu 15 kişi daha sonra ABD’de en kilit noktalara getirilir, ayrıca akrabaları ve dostları da bu elitizmden paylarını alırlar. Sayıları az olmasına rağmen etkileri fazladır ve bir çember içindeki merkez usulüyle çalışırlar, yani bir çemberdeki çeşitli noktaların kontrolü bir SBS üyesinde ise, onlar için sorun çözülmüştür, bu nedenle üyelerini yönetici ve etkin çemberlerin merkezine koyarlar. ILLUMINATI, Rose Croix (Gül Haç), Trilateral Komisyon ve CFR ile ile direkt ilişkileri vardır.

 (Marrs 2000; Marrs 2001; Sutton 1986, 1988, 1990).

kuru kafa ve kemikler tarikatı

Öğrencilerin Tespiti

   Pledge adı verilen adaylar, üçüncü sınıftayken Skull and Bones üyeleri tarafından belirlenir ve aday oldukları, bir sene boyunca izlenecekleri ve uygun görülürlerse bir sene sonra üyeliğe kabul edilecekleri kendilerine söylenir. Uygun görülen adaylar ise bu bir senelik izlemenin ardından, son sınıfta iken üyeliğe alınırlar. Bununla birlikte bu gizli cemiyete girebilmek ancak davetle mümkündür ve inisiasyon töreni masonlarınkine çok benzer. Fakat tüm ritüeller ve yapılanlar gizlidir, kimse dışarıya bilgi sızdıramaz. Inisiasyon törenlerinde denekler çırılçıplak soyunup bir tabuta girerler, bu tabuttan çıktıklarında yeniden doğmuş sayılırlar. Birbirlerini özel tanıma yöntemleri vardır. Son yüz yılda SBS üyeleri ABD’de en kilit noktalara gelmişlerdir ve özellikle belirli ailelerden seçilen kişiler özenle bu gruba alınır.  Başka ırka veya geçmişe mensup başka dinden olanlar bu yapıya giremez. SBS’nin temelinde bir çelik çekirdek iç hücre, etrafında daha büyük bir çember, onun etrafında da daha dış bir yapılanma vardır.

   Üye olmayanların giremediği ve herhangi bir pencere bulunmayan binalarına, 1960’lı yıllarda iki Yale öğrencisi, ormanda buldukları bir gizli geçit vasıtasıyla şans eseri girmeyi başarmışlar ve gördüklerini anlatmışlardı. Tamamıyla gizemsek bir yapıya sahip olduğunu söyledikleri binada, çeşitli mabetler ve ayinsel malzemeler yer aldığını; üst katta bulunan büyükçe bir mezar resminde ise yan yana duran üç kuru kafanın yanında bir taç, bir asa ve bir kalem bulunduğunu öne sürmüşlerdi. Altında yazan yazıda ise Almanca olarak; “Kim Kral, Kim Prens, Kim Dilenci?  Ölüm Karşısında Hepsi Eşit”  ibaresi, topluluğun gizemli ve felsefi yapısını tüm dünyanın gözleri önüne sermiş, topluluğa yönelik yapılan sert eleştiriler, bunun ardından, büyük ölçüde kesilmişti.

   ABD’ye yerleşen ve pek çok tüketim aracını kontrol altından tutan ve etkin ailelerden SBS’ye üye verenlerden bazıları şunlardır (çok uzun süredir bu ailelerin mutlaka bir kaç ferdi SBS üyesidir

kuru kafa ve kemikler tarikatı

kuru kafa ve kemikler tarikatı

Rockefeller Ailesi (Standard petrol, Chase Manhatten Bank ve binlerce şirketin sahibi CFR, Trilateral Komisyon ve Bilderberg’in başındaki aile),

Perkins Ailesi ( yerleşim 1631, Boston Mass.),

Stimson Ailesi (yerleşim 1635, Watertown, Mass.),

Gilman Ailesi (y. 1638, Hingham, Mass.)

Payne Ailesi (Standard Petrolün sahibi),

Davison Ailesi (J. P. Morgan ve şirketinin sahibi, her iki dünya savaşında da etkili olmuşlar ve büyük paralar kazanmışlardır),

Whitney Ailesi ( yerleşim 1635, Watertown, Massachusets),

Pillsburr Ailesi (Un ticareti),

Taft Ailesi (y. 1679, Braintree, Mass),

Sloane Ailesi (Ticaret ve perakende satışın dev ismi),

Weyrhauser Ailesi (Kereste ve orman ürünleri tröstü),

Wasdworth Ailesi (y. 1632, Newtown, Mass.),

Harriman Ailesi (Demiryolu Kralları),

Lord Ailesi (y. 1635, Cambridge, Mass.),

Bundy Ailesi (y. 1635, Boston, Mass.),

Phelps Ailesi (y. 1630 Dorchester, Mass.),

Bush aileleri (Baba Bush CIA ve ABD başkanı, oğul Bush bu örgütlerin bir entrikasıyla ABD başkanlığına getirildi, her ikisi de SBS üyesi).

SBS toplumdaki hemen her yapıya girmiştir. Bunların içinde Beyaz Saray, Yüce Divan, Medya, Is ve Endüstri, Federal Banka sistemi, Kanun yapıcı kurullar, Mahkemeler vb vardır. SBS’nin temel ideolojisi Anglo Sakson ve Protestan beyazların dünyadaki hakimiyetini sağlamaktır, ideolojisi oldukça faşisttir ve her iki dünya savaşında da bu cemiyet çok önemli roller oynamıştır. Bohemian Grove ve CFR ile birlikte Skulls and Bones Society Yeni Dünya Düzeninin yaratıcısıdır (Marrs 2000; Marrs 2001; Sutton 1986, 1988, 1990; Ironhouse 2002).

 

ku klux klan örgütü nedir

Bohemian Kulübü Nedir

wikipedia

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: