Mahallenin Abisi Boris Yumrukovich Yine Bir Mazlumun Yanında

Mahalle abiliği, şüphesiz yurdumuz kültürel yapısının önemli bir parçasıdır. Ancak benzer hal ve tavırların sergilendiği pek çok ülke bulunmakta

Rusya’nın Yekaterinburg şehrindeki ana caddelerin birinde, yaya geçidinden karşıya geçmekte olan genç kızımızın önünde duran taksinin içindeki şahıs aniden aşağı iner ve genç kıza şiddet uygulamaya başlar. Kamera görüntülerinden anlaşıldığı üzere, tam o esnada caddenin diğer tarafındaki kaldırımda seyreden yayaların içerisinde birisi bu şiddet haline tanık olunca, hiç tereddüt etmeden genç kızın yardımına koşar. Bu mahallenin abisi Boris Yumrukovich’tir ve savunmasız, mazlum bir genç kıza şiddet uygulayan sözde insan müsveddesine gereken cevabı verir.

 

 

İşin içine taksi sürücüsü de girince kavga iyice alevlenir. Boris’le başa çıkamayacaklarını anlayan taksici İgor, arabasından çıkardığı spreyi Boris’e sıkmak suretiyle bertaraf etmeye çalışır. Tıpkı kadın gibi davranarak kendini Boris’ten korumayı amaçlamaktadır. Tabi zavallı bir genç kıza dayılanmak kolay ama işin içine erkek girince spreyden medet uman bir zavallı sadece.

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: