Öfkesini Yanlış Arabadan Çıkardı

Nastiya, kendisine yanlış yapan sevgilisinin arabasını taciz ederek hıncını almayı kafasına koymuş, gözü hiç bir şey görmüyordu.

Rusya’nın Volgograd şehri ilginç bir olayın kamera görüntüleriyle sarsıldı. Nastiya 28 yaşında genç bir kadın ve “canımdan çok sevdiğim” dediği bir sevgilisi var. Fakat bir gün kendisine gelen  sms mesajıyla dünyası yerle bir olur. Tanımadığı bir kişiden gelen mesaj; sevgilisi Vladimir’in onu en yakın kız arkadaşıyla aldattığını söylüyordu. Nastiya derin bir nefes alır, durur, düşünür; belki de birisi şaka yapıyordur. Aklına ilk olarak ortak arkadaşlarından birini arayıp ağzını yoklamaya çalışmak gelir. 

 

Vasiliyev tam da o sırada Vladimir’le birlikte bilardo salonunda bulunuyordu. Çaktırmadan dışarı çıkıp telefonda konuştuğunda, kendisinin böyle bir durumdan haberdar olmadığını ancak Viladimir’in dün yeni bir araba aldıktan sonra çok değiştiğini, artık kimseyi beğenmez olduğunu söyler.

Bu ifade Nastiya’ya yetmiştir. Çünkü en yakın kız arkadaşı arabalara çok düşkündü. Artık kafasında olup biteni canlandırabiliyordu. Ani bir kararla adresini öğrendiği bilardo salonun olduğu yere gider ve tam da kapıda yeni bir araç durmaktadır. Niyeti bozmuştur artık; yanında getirdiği boya spreyi ve yoldaki konteynerden topladığı çöplerle arabaya zarar vermeye çalışmaktadır. Madem ki arabası çok kıymetli, o halde çizilmesi Viladimir’e acı verecektir! Tüm bu anlar ise kayıt altına alınmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: