Tutti Frutti Show Bir Dönemin Nostaljisinden Günümüze

Tutti Frutti Show Erotik Yarışma Programı

1990 yılına kadar ülkemizde sadece devlet televizyon kanalı TRT vardı.  Kanunen düzenlenmemiş olmasına rağmen İnterstar isimli bir kanal yurtdışından Türkçe yayın yapmaya başlar. Bu ise sonrasında Tutti Frutti Show programıyla tanışmamızın başlangıcı olacaktır…

tutti frutti show 1

Bir müddet sadece uydu anten ve alıcılarla izlenilir kanal ama hemen sonrasında birçok belediye vasıtasıyla normal antenlerle de izlenir hale getirilir. Bu yayınların vatandaşlara iletilmesi belediyelerin halka hizmeti olarak görülmesi aşaması da geçilince, bütün belediyeler bu yayının izlenmesine aracı olmak durumunda kalır.  Oysaki halen gerekli yasal düzenleme tamamlanmış değildir.

tutti frutti show 2

Yeni kanal pek çok tabuyu yıkmış görünmektedir, öyle ki; bazı programlarda erotik filmler, yarışmalar, erotik hava durumu sunumları vs yer alıyor ve memeler fora vaziyette. Çıplaklığın medeniyet ve gelişmişlik olarak yutturulması oldukça kolay bir geçişle gerçekleştirilmiş gibi görünüyordu. Şimdiki gibi internet yok ki merak ettiğin bir konuyu kolayca araştırıp bilgilenebilesin. Dolayısıyla bir taşla bir sürü kuşun aynı anda vurulduğunu fark etmek neredeyse imkânsız.

Tutti Frutti Soyunma Faslı
tutti frutti show 3

Kanalın oldukça büyük miktarlarda para kazandığının görülmesi üzerine, kısa bir süre sonra mantar gibi yeni kanallar ortaya çıkmaya başlar. Bunlarda birisi de Show TV olmuştur. Tema aşağı yukarı aynıdır. Avrupa yapımı erotik programlar filmlere eşlik etmektedir. Show programlarından birisi de Tutti Frutti isimli erotik yarışma programıdır.  

Özellikle Star ve Show kanalları çıplaklıkta yarış halinde olurlar. Show’da soyunan kadınları ve Tziana’nın soyunmasını izlemekten, 90’lı yıllar boyunca memleketin nasıl bir kuşatma altında olduğunu ve dıştan ve içten defalarca soyulduğunu asla anlayamadık.

Tutti Frutti " Tiziana " Faktörü

Oysaki aynı yıllarda Amerika’daki ulusal kanallarda çocukları ve gençleri koruma adına asla bu tür yayınlar olmuyor, memeler katiyen gösterilmiyordu. Bunun yerine ücretli ve şifreli kanal sistemi kurmuşlardı.

Tutti Frutti Çinçin

Esasen onların da yönetimi görünen devletin elinde olmadığı için aslında çok fazla korunabildikleri söylenemez. Uyuşturucu ve fuhşun hızla yayılmasında bütün dünya nasibini alıyordu. Bugüne baktığımızda ise, her şeye rağmen bu furyadan en az etkilenen ülkeler arasında olduğumuz söylenebilir. Artık internette ve hatta youtube videolarında memelerin görünmesi çok da ciddiye alınan bir durum olmaktan çıkmış vaziyette. Çocukları korumak şartıyla  isteyen istediğini görsün deniyor.

kanal 2 italya

wikipedia

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: