vücut boyama nasıl yapılır videolu anlatım

Vücut Boyama Nasıl Yapılıyor?

Bir önceki postamızda çırılçıplak bedenleri boyayarak sanki üzerinde bir elbise varmış intibaı suretiyle ifa edilmiş modellerin seremonilerini ve müsabaka aksisedalarını takdim etmiştik.

Ancak takipçilerimizin ” vücut boyama nasıl yapılır ” dair mütekâsif suallerine istinaden bu talim videosunu tedarik etmek mecburiyeti husule gelmiştir

Vücut Boyama Malzemeleri

Görüldüğü üzere, sıhhi kimyevi malzemelerden mamul boyalar vasıtasıyla yapılan ameliye aşikâr vaziyette tatbik edilmektedir. Buradaki en mühim husus ise boyama faaliyetini yapan şahsın önceden şap karıştırılmış bir takım yiyecek ve içeceklerle takviye edilmesidir. Aksi takdirde ellerinin titremesine mani olamaz ve zuhur edilmesi lüzumlu şekil meydana gelmez. Bu ise fena bir temaşaya sebebiyet verecektir. Diğer yandan kadın şahsiyete ise aynı hususun icra edilmediğini idrak etmekteyiz. Zira boyama esnasında fenalık geçirme alametleri husule gelmektedir.

Dünya Vücut Boyama Günü New York

New York’ta her yıl mayıs ayında caddenin ortasında vücut boyama günü etkinliği yapılıyor. Tuhaf insanlar var ne diyelim. 

Dünya vücut boyama günü  ilk defa 2014 yılında New York’da uygulanmaya başladıktan sonra  2015 yılında New York ve Amsterdam (Hollanda) olarak gerçekleşmiş.  2016 yılında kutlama yapılan şehirlere San Francisco dahil olmuş.  2017’de yapılan Dünya çırılçıplak vücut boyama günü etkinliğine bu kez de Almanya’nın Berlin şehri  eklenmiş.

Boyama etkinliğinin bitmesinin ardından Birleşmiş Milletler Binasının önüne yürüyen modeller, burada şehir turu için hazırlanmış özel otobüslerle, Manhattan sokaklarını geziyor.

Amatör Vücut Boyayıcılar

Buradaki genç kızımız Sonia, “esasen transparan siyah bir giysi arıyordum ancak AVM’lerin altını üstüne getirmeme rağmen bulamadım. Yani gönlüme göre değillerdi. Bunun üzerine sanayide boyacı Mehmet’e gitmeye karar verdim” 

Sonuç harika! Mehmetcim ellerine sağlık.

vücut boyama nasıl yapılır
Evde Vücut Boyama Faaliyetleri

Katie ve Esta isimli kız arkadaşların yediği içtiği ayrı gitmezmiş. Birbirlerini çok sever ve her konuda yardım ederlermiş. Katie ekonomi okuyor ve paraları suyunu çektiği bir dönem elbise ihtiyaçları da doğunca, aklına cin gibi bir fikir gelmiş.”Elbiseye verecek paramız yok şekerim, boyayalım vücutlarımızı elbise modeli şeklinde olsun bitsin” diye en yakın arkadaşına açılmış. 

evde vücut boyama nasıl yapılır

Esta ise “aa zati bu son zamanlarda moda şekerim, harika fikir” deyince kolları sıvazlayıp başlamışlar icraata. Her konuda olduğu gibi yine birbirlerinin en büyük destekçisi olarak tabi. Birlikte birbirlerini boyamışta boyamışlar. Boyacı Mehmet’e gerek kalmamış yani.

kaynak

Bunlara da Kahkaha Atılır

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: